Jakub Witoszek

Członek Rady Nadzorczej

Współzałożyciel i członek Rady Nadzorczej Instytutu. Menedżer zarządzający relacją z klientem w obszarze pozyskiwania talentów i rekrutacji, wieloletni działacz w ruchu pozarządowym.
Jakub Witoszek (ur. 1981), współzałożyciel i członek Rady Nadzorczej Instytutu. Menedżer zarządzający relacją z klientem w obszarze pozyskiwania talentów i rekrutacji, wieloletni działacz w ruchu pozarządowym.
 
Absolwent podyplomowego studium “Psychologia w zarządzaniu” na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Absolwent Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Łącznie przez ponad 7 lat zajmował kierownicze stanowiska w organizacjach pozarządowych takich jak Europejskie Centrum Młodzieży czy Biuro Inicjatyw Międzynarodowych.
 
Jest pracownikiem międzynarodowej korporacji zajmującej się szeroko pojętą tematyką zasobów ludzkich włączając w to strategię zarządzania talentami, pozyskiwania i rozwoju talentów, kreowania i budowania marki oraz komunikacji wewnętrznej. Spinającym to elementem jest zarządzanie projektem.
 
Prywatnie lubi dobrą, lekko abstrakcyjną lekturę. Powieści klasyków i literaturę motywacyjną. Hobby to turystyka wysokogórska.Także podróże i dialog międzykulturowy, polityka oraz poznawanie innych osób. Posługuje się językiem angielskim.
pl_PLPolish