Fundacja Instytut Europejski

Youth Voice Europe

1145 1145 people viewed this event.

Projekt ma na celu zaangażowanie młodych ludzi, przedstawicieli różnych środowisk z sześciu krajów Europejskich, w kształtowanie bardziej inkluzywnej i dynamicznej Unii Europejskiej.

Program poprowadzi uczestników przez różnorodne aspekty działalności społecznych, począwszy od lokalnych inicjatyw aż po szersze zaangażowanie na poziomie Europejskim. Wyposaży ich w umiejętności niezbędne do zakładania grup lub organizacji, oraz wiedzę na temat skutecznego wyrażania i szerzenia swoich poglądów.  Uczestnicy nauczą się efektywnego wykorzystywania  mediów społecznościowych do promocji i rozszerzania własnych inicjatyw oraz dowiedzą się w jaki sposób pozyskiwać fundusze na rozwój działalności społecznych.

Projekt stworzony jest z myślą o osobach które:

  • pragną zaangażować się w działalność społeczną  na poziomie lokalnym, krajowym i Europejskim,
  • poszukują informacji nt. zakładania  i prowadzenia grup społecznych,
  • chcą nauczyć się szeroko dzielić swoimi poglądami, poprawić komunikację i efektywnie wykorzystywać media społecznościowe,
  • próbują zrozumieć jak uczestnictwo w życiu społecznym wpływa na politykę międzynarodową (ze szczególnym uwzględnieniem nadchodzących wyborów do Parlamentu Europejskiego),
  • są gotowe dostosować profil swojej działalności do wartości UE.

Rekrutacja trwa! 

Szukamy 5 uczestników z Polski (kobiet i mężczyzn) w wieku od 18-30 lat zaangażowanych społecznie, z głowami pełnymi pomysłów na lepsze jutro. Zachęcamy do zapozniania się ze szczegółami wydarzenia zawartymi w infopack-u poniżej.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury na adres e-mail: info@instytuteuropejski.pl

Wydarzenie organizowane z ramienia programu Erasmus +, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz zwracają koszty transportu.

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, wyślij swoje dane pocztą e-mail na adres info@instytuteuropejski.pl

Zarejestruj się za pomocą poczty internetowej: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Data wydarzenia

20-04-2024 to
27-04-2024
 

Lokalizacja

 

Rodzaj Wydarzenia

 

Kategoria wydarzenia

Podziel się z przyjaciółmi

pl_PLPolish