Dialogi pamięci

Dialogi pamięci

przez
3075 3075 people viewed this event.

Zapraszamy studentów z Polski na arcyciekawy projekt wymiany studenckiej poświęcony historii Zagłady i okupacji ziem polskich przez hitlerowskie Niemcy w czasie II Wojny Światowej. Celem projektu, realizowanego w ramach programu Zachować Pamięć, współfinansowanego przez Polsko Niemiecką Współpracę Młodzieży https://pnwm.org/dotacja/projekty-w-miejscach-pamieci/ jest umożliwienie studentom z Polski, Niemiec i Włoch wspólnego odkrywania i badania historii, wyciągania wniosków z przeszłości oraz rozbudzania odpowiedzialności za kształtowanie przyszłości, odnosząc tragiczne wydarzenia z najnowszej historii Polski do aktualnych problemów współczesnego świata, takich jak łamanie praw człowieka, wykluczenie, ksenofobia czy przejawy dyskryminacji.

Jeśli jesteś studentem z Polski, Niemiec lub Włoch i interesujesz się historią XX wieku, a także prawami człowieka, chcesz poznać ciekawych kolegów i nawiązać trwałe przyjaźnie, chcesz spędzić tydzień w Krakowie, mieście pełnym historii i kultury – ten program jest dla Ciebie! Skontaktuj się z nami i weź udział w wymianie studenckiej Polska-Niemcy-Włochy, która odbędzie się w Krakowie w dniach 4-11 grudnia 2023.

Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich. Językiem roboczym jest język angielski. Pobyt uczestników jest w pełni finansowany, a każdy uczestnik otrzymuje też dofinansowanie na koszty podróży. Więcej informacji znajduje się w załączonym pliku. Na samym dole podajemy informacje jak się zapisać! do zobaczenia w Krakowie!!

Event registration closed.
 

Data wydarzenia

04-12-2023 to
11-12-2023
 

Data Zakończenia Rejestracji

30-11-2023
 

Lokalizacja

 

Rodzaj Wydarzenia

 

Kategoria wydarzenia

Podziel się z przyjaciółmi

pl_PLPolish