Uwaga! Rekrutujemy przyszłych trenerów

Fundacja Instytut Europejski realizuje obecnie długoterminowy projekt INTEGRA, który ma na celu przygotowanie nowych migrantów do podejmowania aktywności zawodowej poprzez zakładanie własnych biznesów.

lementem tego projektu jest szkolenie dla trenerów i edukatorów, które odbędzie się w Skopje, w Macedonii Północnej w dniach 20-26 listopada 2023.

Poszukujemy obecnie 4 młodych osób zainteresowanych ekonomią społeczną, a także udzielaniem się w organizacjach pozarządowych, którzy chcieliby wziąć udział w tym szkoleniu aby nabyć/podnieść/rozwinąć swoje kompetencje trenerskie, i w perspektywie do prowadzenia zajęć dla młodych migrantów, które mogą być organizowane w organizacjach pozarządowych.

Poszukujemy osób zmotywowanych, najlepiej dwóch studentek i dwóch studentów dla równowagi płci. Koszty wyjazdu w tym bilet lotniczy, hotel i wyżywienie są pokrywane przez Fundację Instytut Europejski. Obowiązuje opłata administracyjna w wysokości 200 zł od osoby. Należy posługiwać się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym udział w szkoleniu. 

Zapraszamy do kontaktu! Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres email: info@instytuteuropejski.pl albo poprzez formularz google

pl_PLPolish