Info

Międzynarodowe szkolenie w ramach projektu mobilności dla młodzieży i osób pracujących z młodzieżą, działanie 1 programu ERASMUS+. Projekt został opracowany przez uczestników pochodzących z 12 organizacji młodzieżowych zarówno z UE, jak i sąsiedniego regionu Europy Wschodniej i Kaukazu

Info

O projekcie

Projekt „Wideo i media społecznościowe dla większej partycypacji młodzieży” to międzynarodowe szkolenie w ramach projektu mobilności dla młodzieży i osób pracujących z młodzieżą, działanie 1 programu ERASMUS+ (szkolenia osób pracujących z młodzieżą i networking). Szkolenie odbyło się w Warszawie w dniach 19-25 września 2015 r.

Szczegóły wydarzenia

Projekt został opracowany przez uczestników pochodzących z 12 organizacji młodzieżowych zarówno z UE, jak i sąsiedniego regionu Europy Wschodniej i Kaukazu. W projekcie wźięło udział 36 uczestników w wieku około 25-35 lat (liderzy i osoby odpowiedzialne za komunikację w mediach społecznościowych). Projekt jest kontynuacją bardzo udanego projektu zrealizowanego przez niektórych naszych partnerów w 2013 roku w Krakowie.

Celem tego szkolenia było zgromadzenie zbalansowanej grupy organizacji z UE i krajów partnerskich UE z sąsiedniego regionu Europy Wschodniej i Kaukazu oraz przeszkolenie młodych i wschodzących liderów tych organizacji w zakresie skutecznego stosowania mediów społecznościowych i narzędzi wideo odpowiednich do ich pracy z młodzieżą w świetle ogólnej idei osiągnięcia większego uczestnictwa młodzieży.

pl_PLPolish