Nieodpłatna pomoc prawna w Krakowie

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w oddziale Kraków

Począwszy od 2017 r. Instytut Europejski prowadzi punkt nieodpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców Krakowa i osób przybyłych i przebywających w Krakowie. Punkt prowadzony jest na podstawie porozumienia pomiędzy Fundacją a Kancelarią Adwokacką – Adwokat Łukasz Pałka.

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych jak i dla osób prawnych. Działania adwokatów charakteryzują się profesjonalizmem i zaangażowaniem, a podstawą pracy adwokatów jest umiejętność słuchania i odnajdywania w oparciu o przepisy prawa, orzecznictwo oraz doktrynę optymalnego rozwiązania problemu. Kancelaria Adwokacka korzysta z nowoczesnych środków komunikacji, co ułatwia przepływ informacji oraz kontakt z adwokatem. Celem kancelarii jest zbudowanie z klientem relacji opartej na zaufaniu. Kancelaria Adwokacka zapewnia swoim klientom tajemnicę zawodową, poczucie bezpieczeństwa w każdej sprawie oraz przekazywanie na bieżąco informacji o tym co dzieje się w ich sprawach.

Do skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej uprawnione są osoby, które nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

 

W celu zarezerwowania terminu wizyty prosimy o kontakt z Punktem nieodpłatnej pomocy prawnej w oddziale Kraków pod numerem telefonu: 608-418-638. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.