Eksperci

Prezes Zarządu

Doktor nauk prawnych. Współzałożyciel i Prezes Instytutu. Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych, wykładowca akademicki, ekspert w zakresie prawa międzynarodowego. 

Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Doktor nauk ekonomicznych, obecnie konsul w Konsulacie Generalnym RP w Stambule w Turcji oraz adiunkt w Instytucie Rynków i Konkurencji w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Członek Rady Nadzorczej
Współzałożyciel i członek Rady Nadzorczej Instytutu. Menedżer zarządzający relacją z klientem w obszarze pozyskiwania talentów i rekrutacji, wieloletni działacz w ruchu pozarządowym. 
Non-formal education trainer

Luiza Czajkowska is a non-formal education trainer and facilitator who partners with Universities, NGOs, businesses and solopreneurs to deliver bespoke educational experiences, human-to-human.

Foundation's program coordinator

Graduated from the Faculty of Law and Administration, majoring in Internal Security at the Maria Curie-Skłodowska University in Lublin. For a year she was a student of International Law at the Università degli studi di Genova in Italy.

Manager projektów

Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, ze specjalizacją Public Relations.

Manager projektów

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, kierunku ekonomii w jęz. angielskim ze specjalizacją zaawansowanej analityki rynkowej.

Konsultant

Absolwent Wydziału Muzycznego Uniwersytetu Johannesa Gutenberga w Moguncji w Niemczech, Podyplomowych Studiów Pedagogicznych w Polsce oraz licznych zagranicznych szkoleń i seminariów.

Manager Projektów

Studentka studiów magisterskich na kierunku filologia rosyjska oraz studiów licencjackich na kierunku filologia hiszpańska na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. 

Manager projektów ds. wschodu

Studentka studiów magisterskich na kierunku filologia rosyjska ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. 

Konsultantka ds. mediów

Z wykształcenia magister dziennikarstwa. Specjalizuje się w odmianie radiowo-telewizyjnej. Jej konikiem są wywiady. Od lat rozwija się w branży medialno-rozrywkowej. Występuje na deskach różnych teatrów.

Project Consultant

Graduated from Law, Administration and International Relations, specializing in International Relations and Cultural Diplomacy in English, finished with the distinction. Currently pursues further education. 

Joanna Pałka
Konsultantka ds. projektów

II kierownik produkcji telewizyjnej. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Studentka studiów magisterskich na kierunku Kulturoznawstwo ze specjalizacją projektowanie graficzne.

Project Consultant

Originally from the Asturias region in Spain, currently a graduate student in European Studies at the Jagiellonian University in Krakow, specializing in Holocaust and totalitarian systems. 

Project Consultant

Graduated Business Administration at Istanbul Commerce University. He is a certified accountant and auditor. 

Konsultantka ds. projektów sportowych

Ukończyła studia na Akademii Rolniczej w Krakowie, studium medyczne oraz liczne szkolenia z branży beauty. Od wielu lat rozwija się w branży medialnej i sportowej, szczególnie specjalizuje się w tańcu, bieganiu i zajęciach fitness. 

Project Manager

Student studiów inżynierskich na kierunku Informatyka i systemy inteligentne na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pasjonat sportów wodnych oraz sztuk walki. Wielokrotny uczestnik projektów wymian młodzieży programu Erasmus+.

KADRA EDUKACJI DOROSŁYCH

Ekspert

Graduated from Geography and Applied Geoinformatics, specializing in a Master of Science degree in Applied Geo-informatics in Natural Environment and Hazards Management.

Ekspert

Maria was born on Slovak – Polish border to a Hungarian family. After finishing high school in her hometown, Poprad, she moved to Budapest where she was granted a scholarship and started her studies at prestigious Corvinus University. 

Ekspert

Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie oceny innowacyjności startupów.

Ekspert

Przedsiębiorca z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, studiów podyplomowych w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Ekspert

Zamiast klasycznej kariery prawniczej wybrał drogę przedsiębiorczości, którą zaraził się w trakcie swojego pobytu w USA. Od roku 2006 bierze udział w różnych projektach biznesowych jako udziałowiec, pomysłodawca, partner, członek organów zarządczych.

Ekspert

Pochodzi z Ukrainy, skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od ponad ośmiu lat mieszka i pracuje w Polsce. Pasjonatka języka polskiego prowadzi kursy językowe na poziomach od A1 do C1 dla osób dorosłych, rosyjskojęzycznych.

Zespół ds. promocji

Specjalistka ds. promocji

Studentka Neuropsychologii i Neurokognitywistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Żywo zainteresowana dziedziną UX i sztuczną inteligencją. W Fundacji odpowiada za komunikację zewnętrzną w sieciach społecznościowych.

Webmaster

Ukończyła studia na kierunku prawo Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo związana z IT, copywrtitingiem i grafiką. W Fundacji odpowiada za rozwój i obsługę strony internetowej oraz dostarczanie rozwiązań programistycznych.