Fundusze unijne

Eksperci Instytutu Europejskiego służą pomocą w pozyskaniu funduszy Unii Europejskiej dla firm oraz w prawidłowym przeprowadzeniu i rozliczeniu projektu dofinansowanego ze środków UE.

Fundacja pomaga w sprecyzowaniu pomysłów inwestycyjnych i rozwojowych, w szczególności dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie ocenić Państwa szanse na dofinansowanie z UE, a także zidentyfikować właściwe źródło finansowania projektu.

Nasi Klienci nie muszą przejmować się żmudnym i skomplikowanym procesem pisania wniosku o dofinansowanie dla firm. Eksperci Fundacji skutecznie pomogą w tworzeniu niezbędnych dokumentów, przygotują opis merytoryczny oraz obliczą budżet. 


 

 

Dzięki wieloletniej współpracy ze środowiskiem startupowym Instytut Europejski świadczy też pomoc dla osób chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę ze światem biznesu. Dla młodych stażem przedsiębiorców uzyskujemy dotacje na założenie firmy, które ułatwiają start w wybranej branży. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty doradztwa i pomocy w uzyskiwaniu dotacji ze środków UE i krajowych.